Boho chic to eklektyczny styl, który naśladuje koncepcje hipisowskiego wyglądu z lat 70. Polega na łączeniu unikatowych elementów, które same się wyróżniają, jednocześnie uzupełniając się nawzajem i całościowo.
Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci opanować ten styl:

 1. Staraj się, aby nie wyglądało zbyt „stylowo”.
  Pomyślnie zaprojektowany pokój w stylu boho chic nie wygląda na zbyt zaprojektowany. Pomieszczenie jest połączeniem kolekcji mebli, akcesoriów i wykończeń, które zostały zebrane w czasie i dobrze ze sobą współgrają, tworząc dobrze przemyślaja przestrzeń.
 2. Opanuj sztukę nakładania warstw.
  Boho chic stylem dla ludzi, którzy lubią eksperymentowac i bawić się dodatkami wnętrzarskimi. Łączenie wzornictwa, kolorów i kwiatów to jest to czego szukają osoby kochające styl boho!
 3. Używaj materiałów wysokiej jakości.
  Wywołanie luksusu przy jednoczesnym zachowaniu ducha bohemy nie jest tak łatwe, jak się wydaje. Kluczem jest użycie wysokiej jakości materiałów.
  Wybór odpowiednich dywanów w stylu boho to najłatwiejszy sposób na osiągnięcie „spójności elementów wystroju pomieszczenia w domu w stylu boho chic”. Sam dywan może być wyrazem wyrazu o dużej osobowości. Lub może służyć jako tło do zrównoważenia dzieł sztuki wiszących na ścianie.

  Nasze propozycje:
  Patchworkowy dywan Boho
  Dzięki mieszanemu motywowi i wzorowi oraz żywym kolorom różu, dodaje niepowtarzalnego charakteru i oddaje beztroski styl, który uzupełnia przestrzeń o tematyce bohemy.

Łącząc stylistykę starego świata z nowoczesnym minimalizmem, dywan ten łączy abstrakcyjne wzory z ciepłymi neutralnymi odcieniami, które przywodzą na myśl złote piaski marokańskiej pustyni.

Dywan z kolekcji Hamptons
Niezależnie od tego, czy wybierasz styl artystyczny, czy bardziej tradycyjną estetykę, ten dywan nadaje każdemu pomieszczeniu subtelny wygląd. Polecany jest do wnętrz gdzie jest dużo kolorów oraz obrazów.

Dywan z kolekcji Indos Spirit

Ten dywan łączy skomplikowane i geometryczne wzory z błękitem, żółcią i innymi kolorami, tworząc eklektyczny charakter